Profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna - O mnie

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie im. Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie (specjalność – psychologia kliniczna). Ponadto ukończyłam 4-letnią szkołę psychoterapii, prowadzącą do certyfikacji Polskiego Towarzystwa Psychodynamicznego, organizowaną przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne (szkoła jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej) oraz 2-letnie Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego, również
w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Brałam udział w trwającym 2,5 roku szkoleniu Systemowe rozumienie rodziny; podejście systemowe w terapii rodzin, organizowanym przez Krakowską Fundację Rozwoju Psychoterapii im. Prof. Marii Orwid, atestowanym przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz ukończyłam roczny kurs terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży, realizowany przez warszawskie Centrum CBT.

 

Psycholog i psychoterapeuta, moje doświadczenie: 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w różnych instytucjach i placówkach terapeutycznych na terenie Lubelszczyzny, m.in. w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży MARMED oraz w Poradni Psychologicznej Zakładu BIO–RELAX. Współrealizowałam projekty terapeutyczne, a także posiadam kilkuletnie doświadczenie pracy z dziećmi i młodzieżą w placówkach oświatowych. Aktualnie swoje kompetencje terapeuty rozwijam współpracując z publiczną Poradnią Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych oraz w prywatnym gabinecie w Zespole Lubelskiego Ośrodka Psychodynamicznego. Dbając o jakość swojej pracy, stale doskonalę swój warsztat poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach, a także poprzez regularną superwizję. 

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu tel.: 605 832 196

Gabinet psychoterapii Lublin mieści się na ulicy: Narutowicza 71/16

Kontakt

Aldona Sławińska - psycholog, psychoterapeuta

Telefon:
+ 48 605 832 196

Email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres:

Lublin
ul. Narutowicza 71/16

Godziny otwarcia

Ustalane indywidualnie po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu odpowiedniej pomocy czy to psychologicznej czy psychoterapeutycznej.

Linki